Характеристики
| Серия | MEGA 2 WiFi |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | AllWinner A733 (2x2.0 GHz Cortex-A76 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | IMG BXM-4-64 MC01 |
| Оперативна памет | 12GB |
| Екран | 12" IPS 90Hz ,1200 x 2000 пиксела |
| Памет | |
| Свързаност | Bluetooth, Wi-Fi6(802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 281.7 x 177.2 x 8 мм |
| Операционна система | Android 15, DokeOS_P 4.1 |
| Камера | 16MP камера на гърба, 8MP камера в предната част |
| Батерия | 9000 mAh |
| Тегло | 615 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Не |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 4...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 4...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Lenovo Idea Tab WiFi - 8GB RAM /...
- 11" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена:
ПЦД: 197€ (-6%)185 €
361.83 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Prestigio Solutions Virtuoso PST...
- 11.97" IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 7150mAh батерия
Цена: 184 €
359.87 лв. Виж всички продукти с марка Prestigio -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 8...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM/ 128GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 194 €
379.43 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Blackview Tab 16 Pro - 8GB RAM /...
- 11" IPS
- 8GB RAM / 256GB
- 7700 mAh батерия
Цена:
ПЦД: 229€ (-17%)189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Honor Pad X9a - 6GB RAM / 128GB,...
- 11.5" TFT LCD 120Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 8300mAh батерия
Цена: 205 €
400.95 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Samsung Galaxy Tab A11 LTE - 4GB...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 204 €
398.99 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
Серия MEGA 2 WiFi
|
|
Blackview MEGA 2 WiFi - 12GB RAM / 256GB, Celestial Grey | 195€ |
