Характеристики
| Серия | Link 8 |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | MediaTek Helio G100 (до 2.2GHz) |
| Видеокарта | Mali-G57 |
| Оперативна памет | 12GB |
| Екран | 12.7" IPS 90Hz , 2160*1600 , |
| Памет | 256GB |
| Свързаност | IEEE802.11 ac/a/b/g/n , GPS/GLONASS/Beidou/Galileo |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 214.2 x 282.98 x 8.4 мм |
| Операционна система | Android 15 |
| Камера | 16MP камера на гърба, 2MP камера в предната част |
| Батерия | 8400mAh |
| Тегло | 710 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
Серия Link 8
|
|
Blackview LINK 8 - 12GB RAM / 256GB, Starry Grey | 269€ |
