Характеристики
| Серия | LINK 1 Kids |
|---|---|
| Цвят | Виолетов |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | Rockchip 3562 , 2.00 GHz |
| Видеокарта | Mali-G52 |
| Оперативна памет | 4GB |
| Екран | 8.68" IPS 60Hz, 800*1340 |
| Памет | 64GB |
| Свързаност | Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 231.7 x 154.5 x 15 мм |
| Операционна система | Android 16 |
| Камера | 8MP на гърба, 5MP в предната част |
| Батерия | 5000mAh |
| Тегло | 476 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Не |
| GSM | Не |
Серия LINK 1 Kids
|
|
Blackview LINK 1 Kids - 4GB RAM / 64GB, Dreamy Purple | 87€ |
Blackview LINK 1 Kids - 4GB RAM / 64GB, Ocean Blue | 87€ |
