Характеристики
| Серия | Active 8 Pro |
|---|---|
| Цвят | Оранжев |
| Свързаност | LTE свързаност |
| Процесор | Mediatek MT8781 Helio G99 (6nm) (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G57 MC2 |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 10.36-инчов IPS LCD с Corning Gorilla Glass 5, 1200 x 2000 пиксела |
| Памет | |
| Свързаност | Bluetooth 5.0, A2DP, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 256.3 x 165.8 x 16.8 мм |
| Операционна система | Android 12, Doke OS_P 3.0 |
| Камера | 48-мегапикселова на гърба, 16-мегапикселова в предната част |
| Батерия | 22000 mAh |
| Тегло | 976 гр |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Да |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Да |
Подобни таблети
-
Samsung Galaxy Tab A11 LTE - 8GB...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM/ 128GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 255 €
498.74 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11 LTE - 8GB...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM/ 128GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 255 €
498.74 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Lenovo Idea Tab 5G - 8GB RAM / 1...
- 11" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена:
ПЦД: 287€ (-12€)275 €
537.86 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 6GB ...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена: 327 €
639.56 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 6GB ...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена: 327 €
639.56 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Lenovo Tab Plus - 8GB RAM / 256G...
- 11.5" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 8400mAh батерия
Цена:
ПЦД: 339€ (-11%)299 €
584.80 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Realme Pad + LTE - 6GB RAM / 128...
- 10.4" IPS LCD Immersive Display
- 6GB RAM / 128GB
- 7100mAh батерия
Цена: 347 €
678.68 лв. Виж всички продукти с марка Realme
Серия Active 8 Pro
|
|
Blackview Active 8 Pro - 8GB RAM / 256GB, Orange | 305€ |
