Характеристики
| Серия | Active 7 Rugged |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Свързаност | LTE свързаност |
| Процесор | MediaTek Helio G81 (2.00 GHz ) |
| Видеокарта | Mali-G52 |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 11" IPS 1920x1200, |
| Памет | |
| Свързаност | IEEE802.11 b/g/n/ac BT5.0, GPS+GLONASS+Galileo+Beidou |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 268.2 x 179.6 x 15.4 mm |
| Операционна система | Android 15 |
| Камера | 16MP камера на гърба, 13MP камера в предната част |
| Батерия | 10000 mAh |
| Тегло | 950 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Да |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
Серия Active 7 Rugged
|
|
Blackview Active 7 Rugged - 8GB RAM / 128GB, Black | 219€ |
