Характеристики
| Серия | Active 10 Pro |
|---|---|
| Цвят | Оранжев |
| Свързаност | 5G свързаност |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G615 MC2 |
| Оперативна памет | 12GB |
| Екран | 10.95" IPS LCD 90Hz, Corning Gorilla Glass 5, 1200 x 1920 |
| Памет | 512GB |
| Свързаност | Bluetooth 5.4, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 267.6 x 179 x 19.5 мм |
| Операционна система | Android 14, Doke OS_P 4.0 |
| Камера | 108MP + 20 MP камера на гърба, 50MP в предната част |
| Батерия | 30000mAh |
| Тегло | 1214 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Да |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Да |
Подобни таблети
-
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 8GB ...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 7040mAh батерия
Цена: 383 €
749.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Apple iPad A16 - 4GB RAM / 128GB...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 388 €
758.86 лв. -
Apple iPad A16 - 4GB RAM / 128GB...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 388 €
758.86 лв. -
Apple iPad A16 - 4GB RAM / 128GB...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 388 €
758.86 лв. -
Samsung Galaxy Tab Active5 5G 128GB
- 8-инчов TFT LCD с 120Hz и Corning Gorilla Glass 5
- 5050 mAh батерия
- 8-ядрен процесор
Цена: 490 €
958.36 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Apple iPad A16 - 4GB RAM / 256GB...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 256GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 516 €
1009.21 лв. -
Apple iPad A16 - 4GB RAM / 256GB...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 256GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 516 €
1009.21 лв. -
Apple iPad A16 - 4GB RAM / 256GB...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 256GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 516 €
1009.21 лв.
Серия Active 10 Pro
|
|
Blackview Active 10 Pro - 12GB RAM / 512GB, Black-Orange | 430€ |
Blackview Active 10 Pro - 12GB RAM / 512GB, Black | 434€ |
