Характеристики
| Серия | 60R |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Процесор | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G57 MC2 |
| Памет | |
| Оперативна памет | 4GB |
| Екран | 6.7" IPS LCD 120Hz, 720 x 1600 |
| Свързаност | Bluetooth 5.4, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двулентов, Wi-Fi Direct |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50 MP камера на гърба, 8MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5200 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 165.6 x 76.2 x 8.2 мм |
| Операционна система | Android 15, до 1 основна актуализация на Android |
| Тегло | 190 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Да |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Moto G04 - 8GB RAM / 12...
- 6.56" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 5000mAh батерия
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G05 - 8GB RAM / 12...
- 6.67" IPS LCD 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 5200mAh батерия
Цена: 109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 Power - 4GB RA...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 256GB
- 7000mAh батерия
Цена: 134 €
262.08 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 Power - 4GB RA...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 256GB
- 7000mAh батерия
Цена: 129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G05 - 8GB RAM / 12...
- 6.67" IPS LCD 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 5200mAh батерия
Цена: 109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
TCL 60 SE - 8GB RAM / 512GB, Bli...
- 6.7" IPS LCD 90Hz
- 8GB RAM / 512GB
- 5200mAh батерия
Цена: 139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка TCL
Серия 60R
|
|
TCL 60R 5G - 4GB RAM / 128GB, Space Grey | 129€ |
TCL 60R 5G - 4GB RAM / 128GB, Pure White | 119€ |
