Характеристики
| Серия | Moto G15 |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Процесор | Mediatek Helio G81 Extreme (12 nm) (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G52 MC2 |
| Памет | 512GB |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.72" IPS LCD 60Hz, Corning Gorilla Glass 3, 1080 x 2400 |
| Свързаност | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac | 2,4 GHz и 5 GHz | Wi-Fi hotspot, GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50 MP + 5 MP на гърба, 8MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5200 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 165.7 x 76 x 8.2 мм |
| Операционна система | Android 15 |
| Тегло | 190 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Да |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Не |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Moto G06 - 8GB RAM / 25...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
TCL 60 SE - 8GB RAM / 512GB, Bli...
- 6.7" IPS LCD 90Hz
- 8GB RAM / 512GB
- 5200mAh батерия
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка TCL -
Honor X7d - 6GB RAM / 128GB, Met...
- 6.77" TFT LCD 120Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 6500mAh батерия
Цена: 139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Honor X7d - 8GB RAM / 256GB, Vel...
- 6.77" TFT LCD 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 6500mAh батерия
Цена: 165 €
322.71 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Motorola Moto G15 - 8GB RAM / 51...
- 6.72" IPS LCD 60Hz
- 8GB RAM / 512GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 173 €
338.36 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Blackview BV6200 Plus - 8GB RAM ...
- 6.56" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 11000 mAh батерия
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview BV6200 Plus - 8GB RAM ...
- 6.56" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 11000 mAh батерия
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка Blackview
Серия Moto G15
|
|
Motorola Moto G15 - 8GB RAM / 512GB, Gravity Grey | 173€ |
Motorola Moto G15 - 8GB RAM / 512GB, Sunrise Orange | 173€ |
