Характеристики
| Серия | Moto G06 Power |
|---|---|
| Цвят | Син |
| Процесор | Mediatek Helio G81 Ultra (12 nm) (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G52 MC2 |
| Памет | |
| Оперативна памет | 4GB |
| Екран | 6.88" IPS LCD 120Hz, Corning Gorilla Glass 3, Mohs level 4, 720 x 1640 |
| Свързаност | Bluetooth, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двубандов |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50MP камера на гърба, 8MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 7000 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 171.4 x 77.5 x 8.8 мм |
| Операционна система | Android 15 |
| Тегло | 220 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Да |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Не |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Moto G06 - 4GB RAM / 25...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 114 €
222.97 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 - 4GB RAM / 25...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 114 €
222.97 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 - 4GB RAM / 25...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G04 - 8GB RAM / 12...
- 6.56" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 5000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 119€ (-16%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 Power - 4GB RA...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 256GB
- 7000mAh батерия
Цена: 135 €
264.04 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G05 - 8GB RAM / 25...
- 6.67" IPS LCD 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена:
ПЦД: 135€ (-22%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G15 Power - 8GB RA...
- 6.72" IPS LCD 60Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 6000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 149€ (-20%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 - 8GB RAM / 25...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Motorola
Серия Moto G06 Power
|
|
Motorola Moto G06 Power - 4GB RAM / 256GB, Pantone: Tapestry | 129€ |
Motorola Moto G06 Power - 4GB RAM / 256GB, Pantone: Laurel Oak | 135€ |
