Характеристики
| Серия | Edge 70 |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Процесор | Qualcomm SM7750-AB Snapdragon 7 Gen 4 (4 nm) (1x2.8 GHz Cortex-720 & 4x2.4 GHz Cortex-720 & 3x1.8 GHz Cortex-520) |
| Видеокарта | Adreno 722 |
| Памет | 512GB |
| Оперативна памет | 12GB |
| Екран | 6.7" P-OLED 120Hz, Corning Gorilla Glass 7i, Mohs level 4, 1220 x 2712 |
| Свързаност | Bluetooth 5.4, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, двулентов или трилентов |
| Мрежи | GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50MP + 50MP на гърба, 50MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 4800 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 159.9 x 74 x 6 мм |
| Операционна система | Android 16 |
| Тегло | 159 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Да |
Подобни смартфони
-
Apple iPhone 16e - 8GB RAM / 128...
- 6.1" Super Retina XDR OLED
- 8GB RAM / 128GB
- 7.5 W безжично зареждане (Qi)
Цена: 618 €
1208.71 лв. -
Blackview Xplore 2 5G - 16GB RAM...
- 6.73" LTPO AMOLED 120Hz
- 16GB RAM / 1ТB
- 20000mAh батерия
Цена: 659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Apple iPhone 16e - 8GB RAM / 128...
- 6.1" Super Retina XDR OLED
- 8GB RAM / 128GB
- 7.5 W безжично зареждане (Qi)
Цена: 618 €
1208.71 лв.
Серия Edge 70
|
|
Motorola Edge 70 - 12GB RAM / 512GB, PANTONE Gadget Gray | 772€ |
Motorola Edge 70 - 12GB RAM / 512GB, PANTONE Bronze Green | 772€ | |
Motorola Edge 70 - 12GB RAM / 512GB, Pantone Cloud Dance | 789€ |
