Характеристики
| Серия | Edge 40 Neo |
|---|---|
| Цвят | Син |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7030 (6nm) (2x2.5 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G610 MC3 |
| Памет | 256GB |
| Оперативна памет | 12GB |
| Екран | 6.55-инчов P-OLED с 144Hz, 2400 x 1080 пиксела |
| Свързаност | Bluetooth® 5.3, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50 MP + 13 MP на гърба, предна 32MP |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5000 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 159.6 x 72 x 7.9 мм |
| Операционна система | Android 13 |
| Тегло | 170 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Samsung Galaxy A17 5G - 4GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 5000mAh батерия
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Samsung Galaxy A17 5G - 8GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 245 €
479.18 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Motorola Moto G86 5G - 8GB RAM /...
- 6.67" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 270 €
528.08 лв. Виж всички продукти с марка Motorola
Серия Edge 40 Neo
|
|
Motorola Edge 40 Neo 5G - 12GB RAM / 256GB, Caneel Bay | 239€ |
