Характеристики
| Серия | Magic8 Lite |
|---|---|
| Цвят | Зелен |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4 (4 nm) (1x2.3 GHz Cortex-A720s & 3x2.2 GHz Cortex-A720s & 4x1.8 GHz Cortex-A520s) |
| Видеокарта | Adreno 810 |
| Памет | 256GB |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.79" AMOLED 120Hz, 1200 x 2640 |
| Свързаност | Bluetooth 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, двулентов, Wi-Fi Direct |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 108MP + 5MP на гърба, 16MP в предната част |
| Време за разговор | -- |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 7500 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 161.9 x 76.1 x 7.8 мм |
| Операционна система | Android 15, Magic OS 9 |
| Тегло | 189 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Edge 60 Fusion 5G - 8GB...
- 6.67" LTPO P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 332 €
649.34 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 60 5G - 8GB RAM / ...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 357 €
698.23 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Samsung Galaxy A56 5G - 8GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000 mAh батерия
Цена: 449 €
878.17 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Motorola Edge 60 Pro 5G - 8GB RA...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 6000 mAh батерия
Цена: 460 €
899.69 лв. Виж всички продукти с марка Motorola
Серия Magic8 Lite
|
|
HONOR Magic8 Lite - 8GB RAM / 256GB, Forest Green | 369€ |
HONOR Magic8 Lite - 8GB RAM / 256GB, Midnight Black | 369€ | |
HONOR Magic8 Lite - 8GB RAM / 256GB, Reddish Brown | 369€ |
