Характеристики
| Серия | Magic7 Pro |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Процесор | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| Видеокарта | Adreno 830 |
| Памет | 512GB |
| Оперативна памет | 12GB |
| Екран | 6.8" LTPO OLED с 120Hz, Giant rhino glass, 1280 x 2800 |
| Свързаност | Bluetooth 5.4, A2DP, LE, aptX HD, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50 MP + 200 MP + 50 MP камера на гърба, 50 MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5270mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 162.7 x 77.1 x 8.8 мм |
| Операционна система | Android 15, MagicOS 9 |
| Тегло | 223 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Да |
Подобни смартфони
-
Apple iPhone 15 - 6GB RAM / 256G...
- 6.1” Super Retina XDR 60Hz
- 6GB RAM / 256GB
- 3349mAh батерия
Цена: 1012 €
1979.31 лв. -
Apple iPhone 15 - 6GB RAM / 256G...
- 6.1” Super Retina XDR 60Hz
- 6GB RAM / 256GB
- 3349mAh батерия
Цена: 1012 €
1979.31 лв. -
Honor Magic7 Pro 5G - 12GB RAM /...
- 6.8" LTPO OLED с 120Hz
- 12GB RAM / 512GB
- 5270mAh батерия
Цена: 919 €
1797.41 лв. Виж всички продукти с марка Honor
Серия Magic7 Pro
|
|
Honor Magic7 Pro 5G - 12GB RAM / 512GB, Lunar Shadow Grey | 919€ |
Honor Magic7 Pro 5G - 12GB RAM / 512GB, Black | 919€ |
