Характеристики
| Серия | 400 Lite |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7025 Ultra (6 nm) (2x2.5 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | IMG BXM-8-256 |
| Памет | 256GB |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.7" AMOLED 120Hz, 1080 x 2412 |
| Свързаност | Bluetooth 5.3, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 108MP + 5MP камера на гърба, предна 16MP |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5230 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 161 x 74.6 x 7.3 мм |
| Операционна система | Android 15, MagicOS 9 |
| Тегло | 171 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Samsung Galaxy A26 5G - 6GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 120Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 5000 mAh батерия
Цена: 214 €
418.55 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Samsung Galaxy A17 5G - 8GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 245 €
479.18 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy A17 5G - 8GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 245 €
479.18 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy A36 5G - 6GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 120Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 5000 mAh батерия
Цена: 379 €
741.26 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy A36 5G - 6GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 120Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 5000 mAh батерия
Цена: 322 €
629.78 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
Серия 400 Lite
|
|
Honor 400 Lite 5G - 8GB RAM / 256GB Velvet Black | 269€ |
