Характеристики
| Серия | 400 |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Процесор | Qualcomm SM7550-AB Snapdragon 7 Gen 3 (4 nm) (1x2.63 GHz Cortex-A715 & 3x2.4 GHz Cortex-A715 & 4x1.8 GHz Cortex-A510) |
| Видеокарта | Adreno 720 |
| Памет | 256GB |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.55" AMOLED 120Hz, 1264 x 2736 |
| Свързаност | Bluetooth 5.4, A2DP, LE, aptX HD, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, двубандов, Wi-Fi Direct |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 200MP + 12MP камера на гърба, предна 50MP |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5300 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 156.5 x 74.6 x 7.3 мм |
| Операционна система | Android 15, до 6 основни актуализации на Android, MagicOS 9 |
| Тегло | 184 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
HONOR Magic7 Lite 5G - 8GB RAM /...
- 6.78" AMOLED Curved дисплей 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 6600mAh батерия
Цена:
ПЦД: 329€ (-15%)279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Samsung Galaxy A36 5G - 8GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000 mAh батерия
Цена: 449 €
878.17 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
Серия 400
|
|
Honor 400 - 8GB RAM / 256GB, Midnight Black | 389€ |
