Характеристики
| Серия | Shark 9 |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Процесор | Unisoc T820 |
| Видеокарта | ARM Mali-G57 |
| Памет | |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.67" IPS LCD с 90Hz, 720 x 1604 |
| Свързаност | Bluetooth 5.0, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50MP основен (Samsung® ISOCELL JN1)2MP макро +2MP дълбочина на гърба, предна 8MP Samsung® ISOCELL 4H7 |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5000mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 164.8 x 75.6 x 8.7 мм |
| Операционна система | DokeOS 4.0 на базата на Android 14 |
| Тегло | 200 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Да |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Moto G15 Power - 8GB RA...
- 6.72" IPS LCD 60Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 6000mAh батерия
Цена: 149 €
291.42 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 - 8GB RAM / 25...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 149 €
291.42 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
TCL 60 SE - 8GB RAM / 512GB, Bli...
- 6.7" IPS LCD 90Hz
- 8GB RAM / 512GB
- 5200mAh батерия
Цена: 139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка TCL -
Honor 400 Smart - 4GB RAM / 128G...
- 6.77" TFT 120Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 6500mAh батерия
Цена: 169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Samsung Galaxy A17 5G - 4GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 5000mAh батерия
Цена: 159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
Серия Shark 9
|
|
Blackview Shark 9 5G - 8GB RAM / 256GB, Starry Rock Black | 159€ |
