Характеристики
| Серия | BV6200 Plus |
|---|---|
| Цвят | Оранжев |
| Процесор | Unisoc T606 (12 nm) (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G57 MP1 |
| Памет | |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.56" IPS 90Hz , Panda King Glass, 720x1612 |
| Свързаност | Bluetooth 5.0, IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n Wi-Fi 4,IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Мрежи | GSM, WCDMA, FDD-LTE, TDD-LTE |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 16MP + 2MP камера на гърба, предна 13MP |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 11000 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 174.4 x 82 x 19.2 мм |
| Операционна система | Android 14 |
| Тегло | 205 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Да |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Не |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Samsung Galaxy A16 LTE - 4GB RAM...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 4GB RAM/ 128GB
- 5000 mAh батерия
Цена: 128 €
250.35 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Motorola Moto G15 - 8GB RAM / 51...
- 6.72" IPS LCD 60Hz
- 8GB RAM / 512GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 173 €
338.36 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G15 - 8GB RAM / 51...
- 6.72" IPS LCD 60Hz
- 8GB RAM / 512GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 173 €
338.36 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Blackview BV6200 Plus - 8GB RAM ...
- 6.56" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 11000 mAh батерия
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Samsung Galaxy A17 - 4GB RAM / 1...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 5000mAh батерия
Цена: 178 €
348.14 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy A17 - 4GB RAM / 1...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 5000mAh батерия
Цена: 178 €
348.14 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy A17 - 4GB RAM / 1...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 5000mAh батерия
Цена: 178 €
348.14 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Blackview BV7300 - 6GB RAM / 256...
- 6.67" IPS LCD 90Hz
- 6GB RAM / 256GB
- 15000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 219€ (-9%)199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка Blackview
Серия BV6200 Plus
|
|
Blackview BV6200 Plus - 8GB RAM / 256GB, Orange | 132€ |
Blackview BV6200 Plus - 8GB RAM / 256GB, Black | 132€ |
