Характеристики
| Марка | Hama |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 177 см |
| Размери (Д/В) | 125 x 125 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Стойка |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Hama |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 177 см |
| Размери (Д/В) | 125 x 125 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Стойка |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:331 €
647.38 лв.
Цена:97 €
189.72 лв.
Цена:8 €
15.65 лв.
Цена:99 €
193.63 лв.
Цена:169 €
330.54 лв.
ПЦД:
691€
Цена:679 €
1328.01 лв.