Характеристики
| Марка | Hama |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 219 см |
| Размери (Д/В) | 155 x 155 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Стойка |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Hama |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 219 см |
| Размери (Д/В) | 155 x 155 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Стойка |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:70 €
136.91 лв.
ПЦД:
277€
Цена:219 €
428.33 лв.
Цена:85 €
166.25 лв.
Цена:8 €
15.65 лв.
Цена:99 €
193.63 лв.
Цена:169 €
330.54 лв.