Характеристики
| Марка | Estillo |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 100 инча (254 см) |
| Размери (Д/В) | 180 x 180 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Стойка |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Estillo |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 100 инча (254 см) |
| Размери (Д/В) | 180 x 180 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Стойка |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:35 €
68.45 лв.
ПЦД:
39€
Цена:29 €
56.72 лв.
ПЦД:
369€
Цена:349 €
682.59 лв.
Цена:76 €
148.64 лв.
Цена:35 €
68.45 лв.
Цена:419 €
819.50 лв.