Характеристики
| Марка | Estillo |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 100 инча (254 см) |
| Размери (Д/В) | 180 x 180 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Estillo |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 100 инча (254 см) |
| Размери (Д/В) | 180 x 180 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:76 €
148.64 лв.
Цена:16 €
31.29 лв.
Цена:39 €
76.28 лв.
Цена:11 €
21.51 лв.
Цена:14 €
27.38 лв.
Цена:289 €
565.24 лв.