Характеристики
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 110 инча (279.4 см) |
| Размери (Д/В) | 243.8 x 137.2 см |
| Формат | 16:9 |
| Тип | Руло електрически |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 110 инча (279.4 см) |
| Размери (Д/В) | 243.8 x 137.2 см |
| Формат | 16:9 |
| Тип | Руло електрически |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:56 €
109.53 лв.
Цена:388 €
758.86 лв.
Цена:50 €
97.79 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.
Цена:101 €
197.54 лв.
ПЦД:
1049€
Цена:1029 €
2012.56 лв.