Характеристики
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана:
|
| Диагонал | 150 инча (381 см) |
| Размери (Д/В) | 332.0 x 186.7 см |
| Формат | 16:9 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана:
|
| Диагонал | 150 инча (381 см) |
| Размери (Д/В) | 332.0 x 186.7 см |
| Формат | 16:9 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:14 €
27.38 лв.
Цена:10 €
19.56 лв.
Цена:17 €
33.25 лв.
ПЦД:
259€
Цена:229 €
447.89 лв.
ПЦД:
3497€
Цена:3109 €
6080.70 лв.
ПЦД:
109€
Цена:89 €
174.07 лв.