Характеристики
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Характеристики: Материал на екрана: |
| Диагонал | 136 инча (345.4 см) |
| Размери (Д/В) | 243.8 х 243.8 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Характеристики: Материал на екрана: |
| Диагонал | 136 инча (345.4 см) |
| Размери (Д/В) | 243.8 х 243.8 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Цена:3576 €
6994.07 лв.
Цена:75 €
146.69 лв.
Цена:35 €
68.45 лв.
Цена:23 €
44.98 лв.
Цена:55 €
107.57 лв.
ПЦД:
15€
Цена:12 €
23.47 лв.