Характеристики
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 128 инча (325.1 см) |
| Размери (Д/В) | 275.3 x 172.2 см |
| Формат | 16:10 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 128 инча (325.1 см) |
| Размери (Д/В) | 275.3 x 172.2 см |
| Формат | 16:10 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
ПЦД:
24€
Цена:17 €
33.25 лв.
Цена:8 €
15.65 лв.
ПЦД:
154€
Цена:129 €
252.30 лв.
ПЦД:
15€
Цена:12 €
23.47 лв.
ПЦД:
113€
Цена:101 €
197.54 лв.
Цена:3578 €
6997.99 лв.