Характеристики
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 120 инча (304.8 см) |
| Размери (Д/В) | 265.7 x 149.4 см |
| Формат | 16:9 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 120 инча (304.8 см) |
| Размери (Д/В) | 265.7 x 149.4 см |
| Формат | 16:9 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:229 €
447.89 лв.
Цена:66 €
129.09 лв.
ПЦД:
55€
Цена:45 €
88.01 лв.
Цена:124 €
242.52 лв.
Цена:13 €
25.43 лв.
Цена:147 €
287.51 лв.