Характеристики
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 109 инча (276.9 см) |
| Размери (Д/В) | 234.7 x 146.7 см |
| Формат | 16:10 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 109 инча (276.9 см) |
| Размери (Д/В) | 234.7 x 146.7 см |
| Формат | 16:10 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
ПЦД:
2429€
Цена:2199 €
4300.89 лв.
Цена:29 €
56.72 лв.
ПЦД:
25€
Цена:19 €
37.16 лв.
ПЦД:
2563€
Цена:2339 €
4574.70 лв.
ПЦД:
429€
Цена:279 €
545.68 лв.
Цена:9 €
17.60 лв.