Характеристики
| Марка | Acer |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 100 инча (254 см) |
| Размери (Д/В) | 215 x 134 см (прожекционна площ) |
| Формат | 16:10 |
| Тип | Руло електрически |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Acer |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 100 инча (254 см) |
| Размери (Д/В) | 215 x 134 см (прожекционна площ) |
| Формат | 16:10 |
| Тип | Руло електрически |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 12 месеца |
Цена:2525 €
4938.49 лв.
ПЦД:
3829€
Цена:3299 €
6452.31 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.
Цена:127 €
248.39 лв.
Цена:337 €
659.12 лв.
Цена:12 €
23.47 лв.