Характеристики
| Марка | Acer |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 87 инча (220.98 см) |
| Размери (Д/В) | 177.8 x177.8 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Марка | Acer |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 87 инча (220.98 см) |
| Размери (Д/В) | 177.8 x177.8 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
ПЦД:
666€
Цена:599 €
1171.55 лв.
ПЦД:
29€
Цена:19 €
37.16 лв.
Цена:138 €
269.91 лв.
Цена:8 €
15.65 лв.
Цена:9 €
17.60 лв.
Цена:7 €
13.69 лв.