Характеристики
| Серия | LaserJet Pro |
|---|---|
| Тип | Принтер |
| Вид печат | Цветен |
| Цвят | Бял |
| Технология на печат | Лазерен |
| Максимален формат на хартия | А4 |
| Скорост на печат | Скорост на печат Монохромно: 33 ppm ; Скорост на печат Цветно: 33 ppm: |
| Памет | 512 MB |
| Принтер резолюция | 600 x 600 dpi |
| Скенер резолюция | - |
| Формат | 98 x 148 до 216 x 356 мм |
| Препоръчителен грамаж на хартия | 60 - 163 г/м2 |
| Консуматив | HP 220A Black LaserJet Toner Cartridge; HP 220A C/M/Y LaserJet Toner Cartridge |
| Капацитет за хартия | До 250 листа (обикновена хартия) |
| Месечно натоварване | До 50 000 страници на месец |
| Свързаност | Ethernet 10/100/1000 Base-TX, Wi-Fi |
| Интерфейси |
|
| Размери | 421 x 427 x 288 мм |
| Тегло | 16.33 кг |
| Гаранция | 12 месеца |
| Фото принтиране | Не |
| LAN Мрежа | Да |
| Wi-Fi свързаност | Да |
| Копир | Не |
| Скенер | Не |
| Факс | Не |
| Двустранен печат (ръчен) | Да |
| Двустранен печат (автоматичен) | Да |
| ADF (за принтиране) | Не |
| ADF (за сканиране) | Не |
| Вградена памет | Да |
| Дисплей | Да |
