Характеристики
| Серия | LaserJet |
|---|---|
| Тип | Многофункционално устройство |
| Вид печат | Черно-бял |
| Цвят | Бял |
| Технология на печат | Лазерен |
| Максимален формат на хартия | А4 |
| Скорост на печат | Скорост на печат Монохромно: 20 ppm; |
| Памет | 64 MB |
| Принтер резолюция | 600 x 600 dpi |
| Скенер резолюция | 600 x 600 dpi |
| Формат | A4; A5; A6; envelopes (C5, DL); custom |
| Препоръчителен грамаж на хартия | 65 - 120 г/м2 |
| Консуматив | W1420A HP 142A Black Original LaserJet Toner Cartridge |
| Капацитет за хартия | До 150 листа (обикновена хартия) |
| Месечно натоварване | До 1000 страници |
| Свързаност | 2.4GHz Wi-Fi 802.11b/g/n with Bluetooth LE |
| Интерфейси |
|
| Размери | 360 x 264 x 197 мм |
| Тегло | 5.4 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Фото принтиране | Не |
| LAN Мрежа | Не |
| Wi-Fi свързаност | Да |
| Копир | Да |
| Скенер | Да |
| Факс | Не |
| Двустранен печат (ръчен) | Не |
| Двустранен печат (автоматичен) | Не |
| ADF (за принтиране) | Не |
| ADF (за сканиране) | Не |
| Вградена памет | Не |
| Дисплей | Да |
Серия LaserJet
|
|
HP LaserJet MFP M140w | 129€ |
HP LaserJet M110w | 95€ | |
HP LaserJet M207dw | 116€ | |
HP LaserJet MFP M234dwf | 140€ | |
HP LaserJet MFP M234sdn | 149€ | |
HP LaserJet MFP M234sdw | 169€ |
