Характеристики
| Серия | QL |
|---|---|
| Тип | Етикетен принтер |
| Вид печат | Черно-бял |
| Технология на печат | Термопечат |
| Скорост на печат | 93 етикета/мин |
| Принтер резолюция | 300 x 600 dpi |
| Формат | 62 мм |
| Консуматив | Brother DK-11202 |
| Интерфейси |
|
| Медия |
|
| Размери | 128 x 221 x 153 мм |
| Тегло | 1.12 кг (без консуматив) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Фото принтиране | Не |
| LAN Мрежа | Не |
| Wi-Fi свързаност | Не |
| Копир | Не |
| Скенер | Не |
| Факс | Не |
| Двустранен печат (ръчен) | Не |
| Двустранен печат (автоматичен) | Не |
| ADF (за принтиране) | Не |
| ADF (за сканиране) | Не |
| Вградена памет | Не |
| Дисплей | Не |
Серия QL
|
|
Brother QL-700 | 97€ |
Brother QL-600b | 81€ | |
Brother QL-800 | 109€ | |
Brother QL-820NWBc | 209€ |
