Характеристики
| Серия | PT |
|---|---|
| Тип | Етикетен принтер |
| Вид печат | Черно-бял |
| Цвят | Черен |
| Технология на печат | Термопечат |
| Скорост на печат | 30 мм/сек (USB-PD адаптер); 20 мм/сек (батерии) |
| Памет | - |
| Принтер резолюция | 180 dpi |
| Скенер резолюция | - |
| Формат | Максимална дължина на етикета: 300 мм |
| Препоръчителен грамаж на хартия | - |
| Консуматив | TZe касета с лента |
| Капацитет за хартия | - |
| Месечно натоварване | - |
| Свързаност | Bluetooth 5.0 |
| Интерфейси |
|
| Медия |
|
| Размери | 132 x 244x 80 мм |
| Тегло | 1.05 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Фото принтиране | Не |
| LAN Мрежа | Не |
| Wi-Fi свързаност | Не |
| Копир | Не |
| Скенер | Не |
| Факс | Не |
| Двустранен печат (ръчен) | Не |
| Двустранен печат (автоматичен) | Не |
| ADF (за принтиране) | Не |
| ADF (за сканиране) | Не |
| Вградена памет | Не |
| Дисплей | Да |
Серия PT
|
|
Brother PT-E560BTSP | 307€ |
Brother PT-D210 | 40€ | |
Brother PT-H110 | 50€ | |
Brother PT-P300BT | 54€ | |
Brother PT-E110VP | 75€ | |
Brother PT-P710BT | 108€ | |
Brother PT-P750W | 142€ | |
Brother PT-E720BT | 157€ | |
Brother PT‑E920BT | 401€ |
