Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Stealth A16 AI+ A3XW |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12-ядрен, 24-нишков, 2.00 - 5.10GHz, 24MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 7500MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti (12GB GDDR7) |
| Памет | 2TB SSD NVMe |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 240Hz OLED гланцов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | LAN 10/100/1000/2500 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.10 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
ASUS ROG Strix G16 G615LP-S5053W
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена: 2706 €
5292.50 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Alienware 16X Aurora AC16251 - M...
- MAXOUT модел
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070
Цена:
ПЦД: 3099€ (-100€)2999 €
5865.56 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
MSI Vector 16 HX AI A2XWIG
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 3219€ (-7%)2965 €
5799.06 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS ROG Strix G16 G614FR-S5129W
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 2TB SSD NVMe до 4TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 3298€ (-6%)3099 €
6061.14 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Gigabyte AORUS MASTER 16 BYH
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 3134 €
6129.59 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CR-QR...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- 32GB LPDDR5X
- 1TB SSD NVMe
Цена: 3337 €
6526.63 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5031W
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 2TB SSD NVMe до 4TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 4249€ (-15%)3599 €
7039.06 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5029W
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена: 3749 €
7332.43 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
Серия Stealth A16 AI+ A3XW
|
|
MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG | 3369€ |
