Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сив |
| Серия | Prestige 14 AI+ Evo C2VM |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 288V (8-ядрен, 8-нишков, 3.30- 5.10GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics 140V (споделена памет) |
| Памет | |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 2880x1800 (2.8K), 120Hz OLED гланцов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x Thunderbolt 4 |
| Usb type-a | 1x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.70 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
HP EliteBook Ultra G1i
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 3679€ (-49%)1849 €
3616.34 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP EliteBook X G1i 14" AI
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5X
Цена: 3335 €
6522.72 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Dell Pro 14 Premium PA14250
- Intel Core Ultra 7 266V
- Intel Arc Graphics 140V
- 16GB LPDDR5X
Цена: 2079 €
4066.19 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell Pro 14 Premium PA14250
- Intel Core Ultra 7 268V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5X
Цена: 2189 €
4281.33 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo ThinkPad Aura Edt X9-15 G...
- Intel Core Ultra 5 228V
- Intel Arc Graphics 130V
- 32GB LPDDR5x
Цена:
ПЦД: 2080€ (-61€)2019 €
3948.84 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG
- Intel Core Ultra 9 288V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5X
Цена: 2249 €
4398.68 лв. Виж всички продукти с марка MSI
Серия Prestige 14 AI+ Evo C2VM
|
|
MSI Prestige 14 AI+ Evo C2VMG | 1916€ |
