Характеристики
| Вид лаптоп | Ultrabook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Бял |
| Серия | Prestige 13 AI Evo A1M |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 125H (14-ядрен, 18-нишков, 1.20- 4.50GHz, 18MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5, 6400MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics (споделена памет) |
| Памет | |
| Екран | 13.3-инчов (33.78 см.) - 2880x1800 (2.8K), OLED гланцов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x Thunderbolt 4 |
| Usb type-a | 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | 4-клетъчна |
| Тегло | 0.99 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Acer Aspire 14 (A14-52M)
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 1199€ (-25%)899 €
1758.30 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Dell Pro 14 PC14255
- AMD Ryzen™ 5 230
- AMD Radeon™ 760M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1185 €
2317.67 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Acer Aspire 14 (A14-52M)
- Intel Core Ultra 7 256V
- Intel Arc Graphics 140V
- 16GB LPDDR5X
Цена: 935 €
1828.71 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Lenovo ThinkBook 14 G7
- Intel Core Ultra 5 125U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1064€ (-6%)999 €
1953.88 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell Pro 14 PC14255
- AMD Ryzen™ AI 5 340
- AMD Radeon™ 840M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1219 €
2384.17 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell Pro 14 Plus PB14255
- AMD Ryzen™ 5 230
- AMD Radeon™ 760M Graphics
- 16GB LPDDR5
Цена: 1375 €
2689.28 лв. Виж всички продукти с марка Dell
Серия Prestige 13 AI Evo A1M
|
|
MSI Prestige 13 AI Evo A1MG | 1123€ |
