Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Умерен Гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Cyborg 15 B2RW |
| Процесор | Intel Core 5 210H (8-ядрен, 12-нишков, до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 15.6-инчов (39.62 см.) - 1920x1080 (Full HD), 144Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 2x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.10 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
MSI Cyborg 15 A13VF
- Intel Core i5-13420H
- NVIDIA GeForce RTX 4060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1099€ (-30€)1069 €
2090.79 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo LOQ 15" Gen 10
- AMD Ryzen™ 5 220
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1135€ (-36€)1099 €
2149.47 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo LOQ 15" Gen 10
- AMD Ryzen™ 7 250
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1325€ (-5%)1249 €
2442.84 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG
- AMD Ryzen™ 5 240
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1449€ (-8%)1319 €
2579.75 лв. Виж всички продукти с марка MSI
Серия Cyborg 15 B2RW
|
|
MSI Cyborg 15 B2RWEKG | 1119€ |
MSI Cyborg 15 B2RWFKG | 1329€ |
