Характеристики
| Вид лаптоп | Ultrabook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Син |
| Серия | Yoga Slim 9 14 Gen 10 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V (8-ядрен, 8-нишков, 2.20- 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics 140V (споделена памет) |
| Памет | 1TB SSD NVMe |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 3840x2400 (WQUXGA), 120Hz OLED сензорен |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Клавиатура | |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.23 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Не |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
HP OmniBook Ultra Flip Laptop 14...
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 2145€ (-23%)1649 €
3225.18 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP EliteBook X G1a
- AMD Ryzen™ AI 7 360
- AMD Radeon™ 880M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 2329 €
4555.14 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP OmniBook Ultra Flip Laptop 14...
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 2145€ (-20%)1709 €
3342.53 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP EliteBook X G1a
- AMD Ryzen™ AI 7 360
- AMD Radeon™ 880M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 2539 €
4965.87 лв. Виж всички продукти с марка HP
Серия Yoga Slim 9 14 Gen 10
|
|
Lenovo Yoga Slim 9 14" Gen 10 | 2129€ |
Lenovo Yoga Slim 9 14" Gen 10 | 2119€ |
