Характеристики
| Вид лаптоп | 2-in-1 convertible |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Златист |
| Серия | Yoga 7 14 Gen 10 2-in-1 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 226V (8-ядрен, 8-нишков, 2.10- 4.50GHz, 8MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics 130V (споделена памет) |
| Памет | 1TB SSD NVMe |
| Екран | |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 1.4b |
| Допълнителни функции | Lenovo® Yoga Pen |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.38 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1
- AMD Ryzen™ AI 5 340
- AMD Radeon™ 840M Graphics
- 24GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 1483€ (-6%)1389 €
2716.66 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo ThinkBook 14 G4 2-in-1
- Intel Core Ultra 5 125U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1321€ (-13%)1149 €
2247.26 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
ASUS Zenbook 14 OLED UX3405CA-QL...
- 16GB LPDDR5X
- от 1TB SSD NVMe до 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1359€ (-19%)1089 €
2129.91 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Dell 16 Plus DB16250
- Intel Core Ultra 7 256V
- Intel Arc Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 1299 €
2540.63 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250
- Intel Core Ultra 7 256V
- Intel Arc Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 1369 €
2677.54 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250
- Intel Core Ultra 7 256V
- Intel Arc Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 1459 €
2853.57 лв. Виж всички продукти с марка Dell
Серия Yoga 7 14 Gen 10 2-in-1
|
|
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1 | 1149€ |
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1 | 1129€ | |
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1 | 1379€ | |
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1 | 1389€ | |
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1 | 1579€ | |
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1 | 1439€ |
