Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Legion 5 15 Gen 10 |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 260 (8-ядрен, 16-нишков, 3.80 - 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 15.1-инчов (38.35 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 165Hz OLED гланцов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB 4, 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 3x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.90 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Alienware 16 Aurora AC16250
- Intel Core 7 240H
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1799 €
3518.55 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
Alienware 16 Aurora AC16250
- Intel Core 5 210H
- NVIDIA GeForce RTX 4050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1575 €
3080.44 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
Alienware 16 Aurora AC16250
- Intel Core 7 240H
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2045€ (-12%)1799 €
3518.55 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
ASUS ROG Strix G16 G614JV-N4071W
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена: 1999 €
3909.72 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Alienware 16X Aurora AC16251
- Intel Core Ultra 5 235HX
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 2339 €
4574.70 лв. Виж всички продукти с марка Alienware
