Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Сив |
| Серия | LOQ 15 Gen 10 |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 250 (8-ядрен, 16-нишков, 3.30 - 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 15.6-инчов (39.62 см.) - 1920x1080 (Full HD), 144Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C (с DisplayPort 1.4) |
| Usb type-a | 3x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Допълнителни функции | *Бяла подсветка |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.40 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo LOQ 15" Gen 10
- AMD Ryzen™ 7 250
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1325€ (-5%)1249 €
2442.84 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-RV013
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1479€ (-6%)1379 €
2697.10 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG
- AMD Ryzen™ 7 260
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1615 €
3158.68 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-RV015
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1749€ (-16%)1459 €
2853.57 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-RV01...
- AMD Ryzen™ 7 260
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1829€ (-16%)1529 €
2990.48 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
