Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Умерен Гейминг |
| Цвят | Сив |
| Серия | LOQ 15 Essential Gen 10 |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6-ядрен, 12-нишков, 3.30 - 4.55GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 3050 (6GB GDDR6) |
| Памет | 1TB SSD NVMe |
| Екран | 15.6-инчов (39.62 см.) - 1920x1080 (Full HD), 144Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.2 |
| Батерия | 57.5Wh |
| Тегло | 1.80 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo LOQ 15" Gen 9
- Intel Core i5-12450HX
- NVIDIA GeForce RTX 3050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 838 €
1638.99 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo LOQ 15" Gen 9
- Intel Core i5-12450HX
- NVIDIA GeForce RTX 3050
- от 24GB до 64GB DDR5
Цена: 883 €
1727.00 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo LOQ 15" Gen 9 - MAXOUT
- MAXOUT модел
- Intel Core i5-12450HX
- NVIDIA GeForce RTX 3050
Цена: 981 €
1918.68 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
MSI Thin A15 B7VE
- AMD Ryzen™ 5 7535HS
- NVIDIA GeForce RTX 4050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1049€ (-20€)1029 €
2012.56 лв. Виж всички продукти с марка MSI
Серия LOQ 15 Essential Gen 10
|
|
Lenovo LOQ 15" Essential Gen 10 | 1049€ |
Lenovo LOQ 15" Essential Gen 10 | 894€ | |
Lenovo LOQ 15" Essential Gen 10 | 970€ | |
Lenovo LOQ 15" Essential Gen 10 | 1044€ | |
Lenovo LOQ 15" Essential Gen 10 | 1114€ |
