Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сив |
| Серия | IdeaPad Slim 5 15 Gen 10 |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6-ядрен, 12-нишков, 3.30 - 4.55GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5X, 6400MHz |
| Видео карта | AMD Radeon™ 660M Graphics (споделена памет) |
| Памет | |
| Екран | 15.1-инчов (38.35 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 165Hz OLED гланцов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (с DisplayPort 1.4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.49 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Acer Aspire 15 (A15-51M)
- Intel Core 5 120U
- Intel Graphics
- 16GB LPDDR5
Цена:
ПЦД: 715€ (-21%)559 €
1093.31 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
HP ProBook 465 G11
- AMD Ryzen™ 5 7535U
- AMD Radeon™ 660M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 899€ (-22%)699 €
1367.13 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Lenovo IdeaPad Slim 5 16" Gen 10
- Intel Core i5-13420H
- Intel UHD Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 715 €
1398.42 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Acer Swift Go (SFG14-73)
- Intel Core Ultra 5 125U
- Intel Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 815€ (-6%)765 €
1496.22 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Lenovo IdeaPad Slim 5 15" Gen 10
- AMD Ryzen™ 7 7735HS
- AMD Radeon™ 680M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 809 €
1582.27 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия IdeaPad Slim 5 15 Gen 10
|
|
Lenovo IdeaPad Slim 5 15" Gen 10 | 749€ |
Lenovo IdeaPad Slim 5 15" Gen 10 | 809€ |
