Характеристики
| Вид лаптоп | 2-in-1 convertible |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сив |
| Серия | IdeaPad 5 14 Gen 10 2-in-1 |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 5 340 (6-ядрен, 12-нишков, 2.00 - 4.80GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5X, 7500MHz |
| Видео карта | AMD Radeon™ 840M Graphics (споделена памет) |
| Памет | 512GB SSD NVMe |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 1920x1200 (WUXGA), IPS сензорен |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (с DisplayPort 1.4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 1.4b |
| Допълнителни функции | Lenovo® Digital Pen 2 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.60 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo IdeaPad Flex 5 14" Gen 8
- AMD Ryzen™ 7 5825U
- AMD Radeon™ Graphics
- 16GB LPDDR4X
Цена: 887 €
1734.83 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo IdeaPad 5 14" Gen 9 2-in-1
- Intel Core i5-13420H
- Intel UHD Graphics
- 16GB LPDDR5x
Цена: 959 €
1875.65 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo IdeaPad 5 16" Gen 9 2-in-1
- AMD Ryzen™ 5 8645HS
- AMD Radeon™ 760M Graphics
- 16GB LPDDR5x
Цена: 933 €
1824.80 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo IdeaPad 5 14" Gen 10 2-in-1
- Intel Core Ultra 5 225U
- Intel Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 950 €
1858.05 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
HP OmniBook 5 16-bc1004nn
- AMD Ryzen™ 5 8540U
- AMD Radeon™ 740M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 1119€ (-19%)899 €
1758.30 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP OmniBook 5 16-bc1000nn
- AMD Ryzen™ 7 8840U
- AMD Radeon™ 780M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 1225€ (-20%)979 €
1914.76 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Dell Pro 14 PC14255
- AMD Ryzen™ AI 5 340
- AMD Radeon™ 840M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1219 €
2384.17 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Microsoft Surface Laptop 7 13.8"
- Qualcomm® Snapdragon™ X Plus X1P-64-100
- Qualcomm® Adreno™
- 16GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 1119€ (-8%)1019 €
1993.00 лв. Виж всички продукти с марка Microsoft
Серия IdeaPad 5 14 Gen 10 2-in-1
|
|
Lenovo IdeaPad 5 14" Gen 10 2-in-1 | 1019€ |
Lenovo IdeaPad 5 14" Gen 10 2-in-1 | 950€ | |
Lenovo IdeaPad 5 14" Gen 10 2-in-1 | 1034€ |
