Характеристики
| Вид лаптоп | Workstation |
|---|---|
| Подходящ за | За професионалисти |
| Цвят | Сребрист |
| Серия | ZBook Fury 18 G1i |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285HX (24-ядрен, 24-нишков, 2.10- 5.50GHz, 36MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA RTX PRO 3000 (12GB GDDR7) |
| Памет | 2TB SSD NVMe |
| Екран | 18-инчов (45.72 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 165Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x Thunderbolt 5, 1x Thunderbolt 4 |
| Usb type-a | 1x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | LAN 10/100/1000/2500 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 3.52 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5029W
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена: 3749 €
7332.43 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Dell Pro Max 16 Plus MB16250
- Intel Core Ultra 9 285HX
- NVIDIA RTX PRO 3000
- 64GB DDR5 6400MHz
Цена: 5189 €
10148.84 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA...
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- 64GB DDR5
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 5117€ (-218€)4899 €
9581.65 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
MSI Vector 17 HX AI A2XWJG
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5090
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 4599 €
8994.90 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
MSI Vector 17 HX AI A2XWJG - MAXOUT
- MAXOUT модел
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5090
Цена:
ПЦД: 5368€ (-10%)4829 €
9444.74 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA...
- 64GB DDR5
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 5600€ (-7%)5199 €
10168.40 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
Серия ZBook Fury 18 G1i
|
|
HP ZBook Fury 18 G1i | 4599€ |
HP ZBook Fury 18 G1i | 2749€ | |
HP ZBook Fury 18 G1i | 3525€ |
