Характеристики
| Вид лаптоп | Workstation |
|---|---|
| Подходящ за | За професионалисти |
| Цвят | Сребрист |
| Серия | ZBook 8 G1i 16 AI |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 265H (16-ядрен, 16-нишков, 1.70- 5.30GHz, 24MB Кеш) |
| Оперативна памет | 64GB (2x 32768MB) - DDR5, 5600MHz |
| Видео карта | NVIDIA RTX 500 ADA (4GB GDDR6) |
| Памет | 2TB SSD NVMe |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 3840x2400 (WQUXGA), IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x Thunderbolt 4, 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.72 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
ASUS ROG Zephyrus G15 GA503RM-HB...
- от 16GB до 40GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена: 2404 €
4701.83 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Alienware 16 Aurora AC16250
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2799€ (-10%)2499 €
4887.64 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
HP ZBook 8 G1i 16" AI
- Intel Core Ultra 9 285H
- NVIDIA RTX 500 ADA
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2859€ (-9%)2599 €
5083.22 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Alienware 16 Aurora AC16250 - MA...
- Intel Core 9 270H
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 3039€ (-14%)2599 €
5083.22 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
HP ZBook Fury 16 G1i
- Intel Core Ultra 7 255HX
- NVIDIA RTX PRO 1000
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2909€ (-5%)2749 €
5376.60 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP ZBook Fury 18 G1i
- Intel Core Ultra 7 255HX
- NVIDIA RTX PRO 1000
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2909€ (-5%)2749 €
5376.60 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP ZBook Fury 16 G1i
- Intel Core Ultra 7 255HX
- NVIDIA RTX PRO 2000
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 3269€ (-12%)2849 €
5572.18 лв. Виж всички продукти с марка HP
Серия ZBook 8 G1i 16 AI
|
|
HP ZBook 8 G1i 16" AI | 2799€ |
HP ZBook 8 G1i 16" AI | 2099€ | |
HP ZBook 8 G1i 16" AI | 2599€ |
