Характеристики
| Вид лаптоп | Workstation |
|---|---|
| Подходящ за | За професионалисти |
| Цвят | Сребрист |
| Серия | ZBook 8 G1i 14 AI |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255H (16-ядрен, 16-нишков, 1.50- 5.10GHz, 24MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA RTX 500 ADA (4GB GDDR6) |
| Памет | |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 120Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x Thunderbolt 4, 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.43 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Alienware 16 Aurora AC16250
- Intel Core 7 240H
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2045€ (-12%)1799 €
3518.55 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
HP ZBook X G1i 16"
- Intel Core Ultra 5 235H
- NVIDIA RTX PRO 500
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2825€ (-32%)1909 €
3733.69 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP ZBook X G1i 16"
- Intel Core Ultra 7 255H
- Intel Arc Graphics 140T
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2905€ (-21%)2269 €
4437.79 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP ZBook 8 G1i 16" AI
- Intel Core Ultra 7 255H
- NVIDIA RTX 500 ADA
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2249€ (-6%)2099 €
4105.30 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP ZBook X G1i 16"
- Intel Core Ultra 9 285H
- Intel Arc Graphics 140T
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 3385€ (-22%)2635 €
5153.63 лв. Виж всички продукти с марка HP
Серия ZBook 8 G1i 14 AI
|
|
HP ZBook 8 G1i 14" AI | 2099€ |
