Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Син |
| Серия | EliteBook Ultra G1q |
| Процесор | Qualcomm® Snapdragon™ X Elite X1E-78-100 (12-ядрен, 3.4GHz, 42MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Qualcomm® Adreno™ (споделена памет) |
| Памет | |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 2240x1400 (2.2K), IPS сензорен |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C |
| Usb type-a | 1x USB Type-A (зареждане) |
| Клавиатура | |
| Свързаност | Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | 3-клетъчна |
| Тегло | 1.34 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 12 месеца международна гаранция (24 месеца гаранция за физически лица в България) |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Dell Pro 16 PC16255
- AMD Ryzen™ AI 7 350
- AMD Radeon™ 860M Graphics
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 1589 €
3107.83 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo ThinkBook 14 G4 2-in-1
- Intel Core Ultra 7 155U
- Intel Graphics
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1624€ (-75€)1549 €
3029.59 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 2-in-1
- AMD Ryzen™ 5 PRO 215
- AMD Radeon™ 740M Graphics
- 16GB LPDDR5x
Цена: 1496 €
2925.93 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия EliteBook Ultra G1q
|
|
HP EliteBook Ultra G1q | 1629€ |
