Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Умерен Гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | GAMING A16 GA63H |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 260 (8-ядрен, 16-нишков, 3.80 - 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 1920x1200 (WUXGA), 165Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C (USB4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0, 1x USB 2.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.2 |
| Батерия | 4-клетъчна |
| Тегло | 2.20 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Dell 16 DC16251
- Intel Core 7 150U
- NVIDIA GeForce MX570A
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1175 €
2298.11 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
GIGABYTE GAMING A16 3TH
- AMD Ryzen™ 7 260
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1447 €
2830.10 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
GIGABYTE GAMING A16 3VH
- AMD Ryzen™ 7 260
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1432€ (-33€)1399 €
2736.22 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
GIGABYTE GAMING A16 3VH
- AMD Ryzen™ 7 260
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1567€ (-68€)1499 €
2931.80 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
Lenovo LOQ 15" Gen 10
- AMD Ryzen™ 7 250
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1325€ (-5%)1249 €
2442.84 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
GIGABYTE GAMING A16 3VH
- AMD Ryzen™ 7 260
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1449 €
2834.01 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte
Серия GAMING A16 GA63H
|
|
GIGABYTE GAMING A16 3TH | 1289€ |
GIGABYTE GAMING A16 3VH | 1399€ | |
GIGABYTE GAMING A16 3WH | 1449€ | |
GIGABYTE GAMING A16 3VH | 1499€ | |
GIGABYTE GAMING A16 3TH | 1447€ | |
GIGABYTE GAMING A16 3VH | 1449€ |
