Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | AORUS MASTER 16 AM6H |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX (24-ядрен, 24-нишков, 2.10- 5.40GHz, 40MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5080 (16GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 240Hz OLED гланцов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x Thunderbolt 5, 1x Thunderbolt 4 |
| Usb type-a | 2x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.50 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
MSI Vector 16 HX AI A2XWIG
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 3219€ (-7%)2965 €
5799.06 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS ROG Strix G16 G614FR-S5129W
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 2TB SSD NVMe до 4TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 3298€ (-6%)3099 €
6061.14 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- 32GB LPDDR5X
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 3607€ (-6%)3369 €
6589.22 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CR-QR...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- 32GB LPDDR5X
- 1TB SSD NVMe
Цена: 3337 €
6526.63 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5031W
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 2TB SSD NVMe до 4TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 4249€ (-15%)3599 €
7039.06 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5029W
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена: 3749 €
7332.43 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Dell Pro Max 16 Plus MB16250
- Intel Core Ultra 9 285HX
- NVIDIA RTX PRO 3000
- 64GB DDR5 6400MHz
Цена: 5189 €
10148.84 лв. Виж всички продукти с марка Dell
Серия AORUS MASTER 16 AM6H
|
|
Gigabyte AORUS MASTER 16 BYH | 3134€ |
